Çağrı Merkezi444 57 34

İstanbul Üsküdar Ferah Teka Ocak Servisi

Servis Çağrı Merkezi

Teka Ocak Servisi

444 57 34
  • Aynı gün ekip
  • Önce fiyat, sonra onay
  • 1 yıl yazılı garanti
İstanbul Üsküdar Ferah Teka Ocak Servisi - servis çağrı merkezi

İstanbul Üsküdar Ferah bölgesinde Teka ocak arızaları için teknisyen adresinize gelir; cihazı yerinde inceler, işçilik ve varsa parça bedelini onayınıza sunar, onarır.

Mesai içi çağrılarda aynı gün ekip planlanır. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar 1 yıl yazılı garanti kapsamındadır.

İstanbul Üsküdar Ferah Teka Ocak Servisi Hızlı Bilgi

Bağımsız Özel Teknik Servis: Teknik Servis, Teka üreticisi veya distribütörü ile yetkili servis bağı bulunmayan bağımsız bir özel servistir. Onarım hizmetleri marka standartlarına uygun olarak bağımsız teknisyenler tarafından, marka uyumlu parça ile sağlanır.

Teka ankastre fırın ve ocaklarda fan, termostat ve panel kartı test edilir.

İstanbul Üsküdar Ferah'da Teka Ocak Tamiri ve Bakımı

Teka ocak cihazlarına İstanbul Üsküdar Ferah genelinde yerinde teknik servis, bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Ankastre setlerde gaz güvenliği testi zorunlu adımdır; TSER teknisyenleri sızıntı kontrolü yapar.

İndüksiyon, seramik ve gazlı ocaklarda ateşleme, cam yüzey ve güç kartı onarımları. Kayıtta verdiğiniz model bilgisi, onarımın ilk ziyarette tamamlanma ihtimalini artırır.

Teka Cihaz Servisleri

Teka markalı hangi cihazınız bozuldu?

Servis Nasıl İşliyor?

İstanbul Üsküdar Ferah Teka Ocak Servisi için bizi aradığınızda işler şöyle yürüyor.

  1. 01

    Kayıt

    Çağrı merkezimizi ararsınız; cihaz ve arıza bilgisi alınıp servis kaydınız açılır.

  2. 02

    Bilgiler

    Cihazın markası, türü ve şikâyetiniz alınır. Model bilgisi varsa parça hazırlığını kolaylaştırır.

  3. 03

    Adres

    Teknisyenin geleceği adres ve size uygun zaman aralığı not edilir.

  4. 04

    Randevu

    Mesai içi taleplerde aynı gün için ekip planlanır; saat telefonla teyit edilir.

  5. 05

    Tespit

    Teknisyen cihazı yerinde inceler; arızayı ölçüm ve testlerle belirler.

  6. 06

    Fiyat

    İşçilik ve varsa parça bedeli ayrı ayrı, yazılı olarak bildirilir.

  7. 07

    Onay

    Kararı siz verirsiniz. Onay vermezseniz cihaz olduğu gibi kalır.

  8. 08

    Teslim

    İşlem bitince yapılan iş, değişen parça ve garanti bilgisi faturanızda yazılı olarak elinize geçer.

Servis Çağrı Merkezi
444 57 34

İstanbul'un İlçeleri

Avrupa ve Anadolu Yakası'nın tamamında yerinde servis. İlçenizi seçin.

Avrupa Yakası

Anadolu Yakası

Üsküdar Mahalleleri

Teka Servis Ücreti Nasıl Belirlenir?

Telefonda kesin fiyat vermiyoruz, çünkü veremeyiz. Aynı belirtinin arkasında gevşemiş bir kablo ucu da olabilir, komple bir elektronik kart da; birinin maliyeti diğerinin onda biri. Teknisyen Teka cihazı açıp baktıktan sonra işçiliği ve varsa parça bedelini ayrı ayrı söyler, toplamı size bildirir. Onaylamazsanız cihaz olduğu gibi kalır.

Garanti ve Parça Bilgisi

Parça gerekirse marka uyumlu orijinal ve muadil seçeneklerin fiyat ve garanti farkını anlatırız; tercihi siz yaparsınız. Taktığımız parça da yaptığımız işçilik de 1 yıl yazılı garanti kapsamındadır; garanti bilgisi faturanızda yer alır.

Teka Ocak Servisi Sık Sorulan Sorular

Cevabını bulamadığınız soru için arayın; çağrı merkezimiz yanıtlar.

01İstanbul Üsküdar Ferah ocak ateşlemiyor?

Buji, elektrot ve gaz valfi kontrol edilir; gaz hattı güvenlik testi yapılır.

02İndüksiyon hata veriyor?

IGBT ve sensör okumaları kart üzerinde ölçülür.

Detaylı bilgi: İstanbul Üsküdar Ferah Teka Ocak Servisi

İstanbul Üsküdar Ferah Teka Ocak Servisi

TSER planlı servis · Kayıtlı müdahale · Teknik Servis

İstanbul Üsküdar Ferah — Teka Ocak Servisi

İstanbul Üsküdar Ferah adresindeki Teka Ocak Servisi taleplerinde TSER planlama ekibi, cihazın kullanım yoğunluğuna göre randevu penceresi önerir ve teknisyen yönlendirmesini aynı gün tamamlamaya çalışır.

Ocak Servisi kapsamında İstanbul Üsküdar Ferah adreslerinde yaptığımız müdahalelerde kullanılan parçalar izlenebilir stoktan çıkar; işçilik ve parça için ayrı garanti satırı faturada yer alır.

Teka için tipik arıza profili

Teka ankastre fırın ve ocaklarda fan, termostat ve panel kartı test edilir.

Bağımsız kurumsal servis beyanı

Teknik Servis, Teka cihazlarında üretici yetkili servisi değildir; marka uyumlu parça ve kayıtlı işçilik sunar.

Neden TSER ile Ocak Servisi?

Servis sonrası Teka cihazınızda kısa bir test döngüsü çalıştırılır; su kaçağı, ısı farkı veya program tamamlama gibi kritik adımlar kontrol listesine işlenir.

TSER çağrı merkezi İstanbul Üsküdar Ferah için mesai içi talepleri önceliklendirir; acil ısıtma-soğutma arızalarında slot esnetme imkânı değerlendirilir.

  • Kayıtlı parça tedariki: TSER stok ağından marka uyumlu, barkodlu parça çıkışı
  • Ön onaylı ücret: İşlem öncesi parça + işçilik kalemleri ayrı gösterilir
  • 12 ay işçilik kaydı: Fatura numarası ile garanti sorgusu yapılabilir
  • Yerinde test raporu: Müdahale sonrası ölçüm değerleri not edilir

Kontrol listemizdeki başlıklar

Enerji / kart beslemesi kontrolü
Su tahliye veya sirkülasyon hattı
Isı sensörü ve termal denge
Yazılım / hata kodu okuma
İstanbul Üsküdar Ferah Teka Ocak Servisi - TSER Teknik Servis
İstanbul Üsküdar Ferah — Teka Ocak Servisi yerinde servis.

Servis akışı

İstanbul Üsküdar Ferah bölgesindeki Teka kullanıcıları için süreç şeffaflığı esastır: ne zaman geleceğimiz, ne test edeceğimiz ve ne kadar süreceği baştan netleştirilir.

1

Kayıt

Model kodu ve arıza özeti çağrı merkezine işlenir.

2

Yerinde tespit

Ölçüm ve güvenlik kontrolleri tamamlanır.

3

Onarım

Onay sonrası parça/işçilik uygulanır.

4

Teslim

Test döngüsü ve garanti bilgisi verilir.

Teka Ocak Servisi ihtiyacınızda kayıtlı servis, yazılı garanti ve İstanbul Üsküdar Ferah bölgesine özel hızlı planlama ile yanınızdayız.

Hemen arayın444 57 34